Soru: Fatmagülün Suçu Ne Lale Hanım?

Fatmagülün suçu ne oyuncuları kim?

Oyuncular

  • Beren Saat. Rolü: Fatmagül.
  • Engin Akyürek. Rolü: Kerim.
  • Sumru Yavrucuk. Rolü: Ebe Nine.
  • Engin Öztürk. Rolü: Selim.
  • Musa Uzunlar. Rolü: Reşat.
  • Fırat Çelik. Rolü: Mustafa.
  • Murat Daltaban. Rolü: Münir.
  • Buğra Gülsoy. Rolü: Vural.

Fatmagülün Suçu Ne Leman kim?

Servet Pandur, 27 Mart 1970 yılında İzmir Bergama’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Fatmagülün suçu ne dizisinin hikayesi?

Kendisine tecavüz eden beş adamdan biri ile evlenmek zorunda kalan bir kadının ve suçu tek başına üstlenen yoksul adamın hikâyesi. Vedat Türkali’nin 1984 tarihli “Umutsuz Şafaklar” adındaki özgün senaryosundan uyarlanan ve Süreyya Duru’nun yönettiği bir Türkiye yapımı.

Fatmagülün suçu ne kerimin babası kim?

Kerim’in babası rolüyle diziye katılan isim usta oyuncu Serdar Gökhan oldu. Gökıhan, Kerim ‘in yıllar önce yurtdışına giden Fahrettin Ilgaz’ı canlandıracak.

Fatmagülün Suçu Ne konusu?

Ay Yapım tarafından yapımı gerçekleştirilen dizide dört adamın tecavüzüne uğrayan ve tecavüzcülerden biriyle evlenmek zorunda bırakılan Fatmagül’ün ve onunla evlenmek zorunda kalan Kerim’in hikâyesi işlenmektedir. Fatmagül, sonradan Kerim’in ona tecavüz etmediğini öğrenince aralarında aşk oluşmaya başlamıştır.

Servet pandur nereli?

Servet Pandur (d. 27 Mart 1970, Bergama), Türk oyuncu. 1993 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı.

You might be interested:  Soru: Lale Devri Hangi Isyan Ile Son Buldu?

Fatmagülün Suçu Ne Dizisi istanbulda nerede çekiliyor?

Dizinin ilk bölümleri İzmir Urla’da çekildi. Karakterlerin İstanbul ‘a yerleşmesiyle birlikte Fatmagül ve Kerim Anadolu Hisarı, Göksu’da bir ev tutmuşlardı. Karakterlerin Göksu’da ufak bir barakaya yerleştiği dizinin çekimleri Anadolu Hisarı ve Göksu’da civarında gerçekleştirildi.

Fatmagülün suçu ne kerimin kardeşi kim?

‘ Fatmagül’ün Suçu ne?’ dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Kerim’in kardeşi ‘Deniz’ olarak diziye katılan isim, Gözde Kocaoğlu.

Fatmagülün Suçu Ne ne zaman başladı?

Dharamshala’da çekilen dizinin başrollerini Pankhuri Awasthy (Amla) ve Rajveer Singh (Kerim) paylaşıyor. En çok merak edilen ise dizideki meşhur tecavüz sahnesinin nasıl çekileceğiydi.

Fatmagülün Suçu Ne ne zaman bitti?

EBE NİNE (SUMRU YAVRUCUK) Asıl adı Meryem Beldenin şifacısı, herkesin sevdiği, saydığı genç bir kadın. Kerim’in de biricik Meryem ablası, hamisi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *